منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98 متداولترین سوال داوطلبان می باشد و هر چه که به زمان ثبت نام آزمون نزدیک تر می شویم آگاهی و تهیه و مطالعه بهترین منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98 به دغدغه اصلی داوطلبان این آزمون پرطرفدار تبدیل شده است. به همین جهت در این صفحه سعی میکنیم اطلاعات مفیدی در این ارتباط ارائه نماییم. و البته شما کاربر گرامی میتوانید سوالات و ابهامات خود را از بخش نظرات پایین صفحه مطرح نمایید تا هم توسط کارشناسان سایت و همچنین توسط کاربران مطلع دیگر پاسخ داده شود.

آزمون استخدامی آموزش و پرورش در هر رشته ای از دو بخش 1. مواد امتحانی و دروس عمومی و مشترک برای تمامی رشته ها و 2. مواد امتحانی و دروس تخصصی برای هر رشته تشکیل شده است. یعنی در جلسه آزمون به هر داوطلب دو دفترچه که یکی شامل سوالات دروس عمومی و دیگری شامل سوالات دروس تخصصی است برای پاسخگویی داده می شود. لینک های زیر در ارتباط با این دروس به جهت معرفی، آشنایی و تهیه منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98 هم برای دروس عمومی و هم دروس تخصصی برای شما مفید خواهد بود.

منابع استخدامی آموزش و پرورش 98 منابع دروس عمومی

دروس عمومی و مشترک تمامی رشته ها به شرح زیر می باشند:

۱. ﻓﻨﺎوری اﻃﻼﻋﺎت (ﻣﻬﺎرتهای ﻫﻔﺘﮕﺎﻧﻪ ICDL)
۲. ریاضی و آمار مقدماتی
۳. زبان و ادبیات فارسی
۴. احکام و معارف اسلامی
۵. زبان انگلیسی عمومی
۶. اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی
۷. هوش و توانمندیهای عمومی (هوش و استعداد تحصیلی)

برای مشاهده منابع دروس عمومی استخدامی ویژه همه رشته ها کلیک کنید.

در جدول موجود در فایل پی دی اف زیر لیست کامل رشته ها و همچنین مواد امتحانی به تفکیک هر رشته معرفی شده اند که میتوانید دانلود و مشاهده نمایید.

دانلود جدول شماره ۱ کد و عناوین شغلی و مواد آزمون استخدامی