منابع آزمون وکالت 98 در این صفحه از تحصیلات تکمیلی ارائه شده اند. یکی از عوامل موفقیت در آزمون وکالت انتخاب منابع معتبر و صحیح  می‌باشد، شما با انتخاب منابع صحیح می‌توانید شانس قبولی‌تان را در آزمون وکالت بالا ببرید، تجربه نشان داده است داوطلبانی که در ماه‌های آخر مطالعه، منابع مطالعاتی خود را تغییر می‌دهند اغلب دچار سردرگمی می‌شوند، بنابراین، در اولین گام، بهترین منابع آزمون وکالت را با کمک کارشناسان سایت تحصیلات تکمیلی انتخاب نمایید.

در این صفحه بهترین منابع آزمون وکالت خدمت شما ارائه شده است. منابع معرفی شده در این بخش، گلچینی از معتبرترین و برترین کتابهای حقوقی منتشر شده برای آمادگی کامل در آزمون وکالت و همچنین آمادگی کامل برای شرکت در هر آزمون حقوقی دیگری می‌باشند.

داوطلبان آزمون وکالت می‌توانند برای هر درس با توجه به نیاز خود از یک یا ترکیبی از این کتابها جهت آمادگی منابع وکالت ۹۸ استفاده نمایند.

جهت مشاهده مشخصات هر کتاب بر روی آن کلیک کنید. همچنین جهت عضویت در کانال معرفی منابع آزمون وکالت اینجا کلیک کنید. همچنین در صورتیکه سوال یا نظری در ارتباط با کتاب ها و منابع آزمون وکالت ۹۸ دارید از بخش نظرات موجود در پایین صفحه مطرح نمایید. در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهیم بود.

مواد امتحانی و زمان برگزاری آزمون وکالت 98

قبل از معرفی منابع آزمون وکالت 98 در ابتدا لازم است که بدانید مواد امتحانی آزمون وکالت چیست؟ سوالات آزمون وکالت از 6 درس تخصصی زیر مطرح می شود:

  1. حقوق مدنی (ضریب 3)
  2. آیین دادرسی مدنی (ضریب 3)
  3. حقوق تجارت (ضریب 2)
  4. اصول استنباط حقوق اسلامی (ضریب 1)
  5. حقوق جزای عمومی و اختصاصی (ضریب 2)
  6. آیین دادرسی کیفری (ضریب 2)

در ارتباط با زمان برگزاری آزمون نیز قابل ذکر است که اصولا ثبت نام آزمون وکالت مطابق روال سالهای قبل، در مهرماه آغاز می شود و معمولا در اوایل آذر همان سال نیز آزمون وکالت برگزار می شود.

پس از مشخص شدن مواد امتحانی، قطعا به دنبال تهیه منابع آزمون وکالت و سپس برنامه ریزی و زمان بندی و مطالعه کتاب ها هستید. در بخش پایین به معرفی و ارائه برترین کتابها پرداخته ایم که در سریعترین زمان ممکن اطلاعات لازم و کافی در خصوص منابع موثق آزمون وکالت را به دست آورید.

در ابتدا به معرفی و ارائه بسته جامع آزمون وکالت می‌پرداریم و سپس منابع مطالعاتی به تفکیک هر درس و ترکیبی از کتابهای درسنامه و تست بررسی شده است.

منابع آزمون وکالت, کتاب های حقوق مدنی

منابع آزمون وکالت, کتاب های آیین دادرسی مدنی

منابع آزمون وکالت 98, کتاب های حقوق تجارت

منابع آزمون وکالت 98, کتاب های حقوق جزای عمومی و اختصاصی

منابع وکالت, کتاب های آیین دادرسی کیفری

منابع وکالت 98, کتاب های اصول فقه

منابع آزمون وکالت که در بالا توضیح داده شده اند کاملا استاندارد بوده و چندین سال است که بعنوان منبع درجه یک مطالعاتی برای داوطلبان زیادی مورد استفاده قرار گرفته اند. البته می توانیم برای هر درس کتاب های دیگری نیز معرفی کنیم. اما هدف اصلی ما در این صفحه پوشش آن دسته از منابع آزمون وکالت بوده که داوطلب را برای مدت زمانی بین 2 تا 6 ماه به صورت کامل آماده نماید که با اختصاص وقت کافی و مطالعه صحیح به موفقیت و قبولی در آزمون وکالت برسد.

سایر منابع مطالعاتی برای تکمیل آمادگی و قبولی در آزمون وکالت 98