به فروشگاه اینترنتی کتاب حقوقی تحصیلات تکمیلی خوش آمدید. در این صفحه مشخصات، قیمت و خرید اینترنتی کتاب حقوقی از کلیه ناشران حقوقی گردآوری شده است. جهت سهولت دسترسی به کتابها، آنها را به دو بخش تقسیم‌بندی کرده ایم. 1. بر اساس موضوع حقوقی 2. بر اساس ناشر حقوقی

تحصیلات تکمیلی یکی از معتبرترین فروشگاه‌های ارائه منابع حقوقی خصوصا جهت آمادگی آزمونهای وکالت، قضاوت، سردفتری، مشاوران حقوقی، کارآموزی وکالت، کارشناسی ارشد و دکتری حقوق در تمامی گرایش‌های آن می‌باشد.

خرید کتب حقوقی با تخفیف در هزینه ارسال

ارسال رایگان کتاب حقوقی یا امکان خرید کتب حقوقی با تخفیف در ارسال که شامل ارسال رایگان برای خریدهای بالاتر از 140هزار تومان است را برای کاربران گرامی فراهم آورده‌ایم تا در هر نقطه‌ای از کشور که حضور دارید بتوانید به راحتی کتابهای حقوقی از هر مولف یا ناشری که مدنظر شماست را به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کتاب حقوقی تحصیلات تکمیلی تهیه نمایید.

با توجه به تعدد و تنوع منابع حقوقی، در صورتیکه در انتخاب منابع تردید دارید و یا کتاب مدنظر خود را در لیست ما پیدا نکردید و سوالی دارید حتما از بخش نظرات و دیدگاه‌های پایین همین صفحه مطرح نمایید تا در اسرع وقت توسط کارشناسان سایت پاسخگویی شود. همچنین کارشناسان سایت، آمادگی کامل جهت راهنمایی و مشاوره جهت انتخاب منابع آزمون وکالت، منابع آزمون قضاوت و یا هر آزمون حقوقی دیگری به کاربران گرامی دارند.

خرید کتاب های رشته حقوق در کتابفروشی حقوقی آنلاین تحصیلات تکمیلی

از لیست زیر، در صورتی که میخواهید کتابها را بر اساس موضوع خاص خود مشاهده و بررسی نمایید از ستون اول بر روی نام هر موضوع کلیک کنید و در صورتیکه مایل هستید کتابها را بر اساس ناشر بررسی و انتخاب نمایید، از ستون دوم بر روی نام هر ناشر کلیک کنید. پس از کلیک، صفحه‌ای که باز می‌شود، مشخصات و ویژگی‌های هر کتاب به تفکیک در آن ارائه شده است.

تعدادی از جدیدترین‌های فروشگاه اینترنتی کتاب حقوقی تحصیلات تکمیلی