به فروشگاه اینترنتی کتاب حقوقی تحصیلات تکمیلی خوش آمدید. در این صفحه مشخصات، قیمت و خرید اینترنتی کتاب حقوقی از کلیه ناشران حقوقی گردآوری شده است. جهت سهولت دسترسی به کتاب ها، آنها را به دو بخش تقسیم بندی کرده ایم. 1. بر اساس موضوع حقوقی 2. بر اساس ناشر حقوقی

تحصیلات تکمیلی یکی از معتبرترین فروشگاه های ارائه منابع حقوقی خصوصا جهت آمادگی آزمونهای وکالت، قضاوت، سردفتری، مشاوران حقوقی، کارآموزی وکالت، کارشناسی ارشد و دکتری حقوق در تمامی گرایش های آن می باشد.

خرید کتب حقوقی با تخفیف در هزینه ارسال

امکان خرید کتب حقوقی با تخفیف در ارسال که شامل ارسال رایگان برای خریدهای بالاتر از 100هزار تومان است را برای کاربران گرامی فراهم آورده‌ایم تا در هر نقطه ای از کشور که حضور دارید بتوانید به راحتی کتاب های حقوقی از هر مولف یا ناشری که مدنظر شماست را به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کتاب حقوقی تحصیلات تکمیلی تهیه نمایید.

با توجه به تعدد و تنوع منابع حقوقی، در صورتیکه در انتخاب منابع تردید دارید و یا کتاب مدنظر خود را در لیست ما پیدا نکردید و سوالی دارید حتما از بخش نظرات و دیدگاه های پایین همین صفحه مطرح نمایید تا در اسرع وقت توسط کارشناسان سایت پاسخگویی شود. همچنین کارشناسان سایت، آمادگی کامل جهت راهنمایی و مشاوره جهت انتخاب منابع آزمون وکالت، منابع آزمون قضاوت و یا هر آزمون حقوقی دیگری به کاربران گرامی دارند.

خرید کتاب های رشته حقوق در کتابفروشی حقوقی آنلاین تحصیلات تکمیلی

از لیست زیر، در صورتی که میخواهید کتاب ها را بر اساس موضوع خاص خود مشاهده و بررسی نمایید از ستون اول بر روی نام هر موضوع کلیک کنید و در صورتیکه هستید کتابها را بر اساس ناشر بررسی و انتخاب نمایید بر روی ستون دوم بر روی نام هر ناشر کلیک کنید. پس از کلیک، صفحه ای که باز می شود مشخصات کتابها در آن ارائه شده است.

تعدادی از جدیدترین های فروشگاه اینترنتی کتاب حقوقی تحصیلات تکمیلی