› تحویل در تمام نقاط ایران با (پست سفارشی طی 6 روزِ کاری) و با (پست پیشتاز طی 4 روزِ کاری) می‌باشد.

  • نکته مهم 1: نوع پست (سفارشی یا پیشتاز) را خودتان میتوانید در حین ثبت سفارش انتخاب کنید.
  • نکته مهم 2: با توجه به حجم بالای سفارشات، سفارش شما حدود 24ساعت پس از ثبت در سیستم‏، در ساعات اداری تحویل اداره پست خواهد شد.
  • نکته مهم 3: جمعه‌ها و تعطیلات رسمی، جزء روزهای کاری اداره پست نمی‌باشد. بدیهی است در این روزها ارسال و توزیعی انجام نخواهد شد.

در صورتی‌که در حین مراحل ثبت سفارش، شماره موبایل صحیح خود را در سیستم وارد نموده باشید، کلیه‌ی مراحل سفارش (اعم از وضعیت ثبت سفارش و یا وضعیت ارسال آن) از طریق پیامک به خریدار اطلاع‌رسانی می‌شود. شماره رهگیری مرسوله پستی، حدود 24 الی 48 ساعت پس از تحویل بسته به اداره پست، از طریق پیامک برای خریدار ارسال میگردد.

همچنین در صورتی‌که قبلا عضو سایت تحصیلات تکمیلی شده‌اید و می‌خواهید از طریق پروفایل کاربری، وضعیت سفارشات خود را بررسی کنید، ابتدا از طریق این لینک به پنل کاربری خود در سایت وارد شوید، سپس می توانید از بخش (سفارش ها)، کلیه سفارشات خود و همچنین وضعیت هر کدام از آنها را مشاهده نمایید.

ضمنا جهت رهگیری مرسوله پستی خود با در اختیار داشتن شماره رهگیری مرسوله پستی، از طریق لینک زیر وارد سامانه رهگیری مرسولات شرکت پست جمهوری اسلامی ایران شوید و با وارد کردن شماره مذکور، از وضعیت ارسال و مکان فعلی آن اطلاع کسب کنید:

http://newtracking.post.ir

در صوتی‌که همچنان سوال یا ابهامی دارید، می‌توانید از طریق لینک روبرو با ما مطرح نمایید. تماس با تحصیلات تکمیلی