کاربر گرامی، با توجه به ایام تعطیلات نوروز و همچنین «طرح فاصله‌گذاری اجتماعی» توسط دولت، توضیحات زمان‌بندی ارسال سفارشات را تا انتها و به دقت مطالعه نمایید👇

🔸مرحله اول ارسال: سفارش‌هایی که از بامداد شنبه 98/12/24 تا پایان روز سه‌شنبه 99/01/12 در سایت ثبت شده‌اند، از تاریخ 16 تا 20 فروردین به ترتیب اولویتِ روزهای ثبت شده، به اداره پست تحویل داده شده و ارسال می‌شوند.

🔸مرحله دوم ارسال: سفارش‌هایی که از بامداد چهارشنبه 99/01/13 تا پایان روز جمعه 99/01/22 ثبت می‌شوند، در هفته‌یِ چهارم فروردین (یعنی از تاریخ 99/01/23 به بعد)، به ترتیب اولویتِ روزهای ثبت شده، به اداره پست تحویل داده شده و ارسال می‌شوند.

🔸از زمانی که بسته‌ای را تحویل اداره پست بدهیم، با پست سفارشی حدود 5 روزِ کاری و با پست پیشتاز حدود 3 روزِ کاری طول میکشد تا بسته به خریدار برسد. روزهای تعطیل رسمی جزء روزهای کاری محسوب نمی‌شوند.

در صورتی‌که در حین مراحل ثبت سفارش، شماره موبایل صحیح خود را در سیستم وارد نموده باشید، کلیه‌ی مراحل سفارش (اعم از وضعیت ثبت سفارش و یا وضعیت ارسال آن) از طریق پیامک به خریدار اطلاع‌رسانی می‌شود. شماره رهگیری مرسوله پستی، حدود 24 الی 48 ساعت پس از تحویل بسته به اداره پست، از طریق پیامک برای خریدار ارسال میگردد.

همچنین در صورتی‌که قبلا عضو سایت تحصیلات تکمیلی شده‌اید و می‌خواهید از طریق پروفایل کاربری، وضعیت سفارشات خود را بررسی کنید، ابتدا از طریق این لینک به پنل کاربری خود در سایت وارد شوید، سپس می توانید از بخش (سفارش ها)، کلیه سفارشات خود و همچنین وضعیت هر کدام از آنها را مشاهده نمایید.

ضمنا جهت رهگیری مرسوله پستی خود با در اختیار داشتن شماره رهگیری مرسوله پستی، از طریق لینک زیر وارد سامانه رهگیری مرسولات شرکت پست جمهوری اسلامی ایران شوید و با وارد کردن شماره مذکور، از وضعیت ارسال و مکان فعلی آن اطلاع کسب کنید:

http://newtracking.post.ir

در صوتی‌که همچنان سوال یا ابهامی دارید، می‌توانید از طریق لینک روبرو با ما مطرح نمایید. تماس با تحصیلات تکمیلی