منابع کارشناسی ارشد حقوق خصوصی را در بسته نرم‌افزاری تحصیلات تکمیلی که ویژه کنکور ارشد حقوق خصوصی و دارای امکانات نرم‌افزاری فوق‌العاده و بی‌نظیر در بخش‌های معرفی شده زیر است در اختیار داشته باشید و گام مهمی جهت قبولی در آزمون کارشناسی ارشد حقوق خصوصی بردارید. این نرم‌افزار شامل امکانات کلی زیر می‌باشد.

- مجموعه سوالات کارشناسی ارشد حقوق خصوصی 75 تا 94 با پاسخ

- معرفی منابع کارشناسی ارشد حقوق خصوصی 96

- معرفی دانشگاه‌های پذیرش کننده در مقطع کارشناسی ارشد حقوق خصوصی بهمراه ظرفیت پذیرش آنها در سال‌های اخیر

 - معرفی رشته حقوق خصوصی بهمراه مواد امتحانی و ضرایب آنها به تفکیک درس

بخش مجموعه سوالات کارشناسی ارشد حقوق خصوصی

در این بخش سوالات ارشد حقوق خصوصی از سال 1375 الی 1394 دانشگاه سراسری با جواب‌های صحیح و کلیدی گنجانده شده است. این امکان یکی از بخش‌های بسیار مهم و کاربردی نرم‌افزار تحصیلات تکمیلی می‌باشد و وجود 18 سال سوالات کنکور ارشد حقوق خصوصی موجب می‌شود که در واقع بانکی از سوالات کارشناسی ارشد حقوق خصوصی را در کنار ویژگی‌های ممتاز آزمون‌سازی وو  سنجش کاربر نرم‌افزار (که در بخش‌های بعدی مورد بررسی قرار گرفته است) در اختیار داشته باشید.

بخش معرفی منابع  ارشد حقوق خصوصی

همواره یکی از دغدغه‌های اصلی داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد به دست آوردن مهمترین منابع مطالعاتی جهت آمادگی آزمون می‌باشد. با توجه به این نیاز در طراحی نرم‌افزار تحصیلات تکمیلی بخشی را به معرفی مهمترین منابع کارشناسی ارشد حقوق خصوصی اختصاص داده‌ایم. در این بخش منابع ارشد حقوق خصوصی به چند شکل مورد بررسی قرار گرفته‌اند:

1- برای داوطلبینی که در مقطع کارشناسی دانشجوی رشته حقوق بوده و به مباحث حقوقی و خصوصا مواد امتحانی حقوق خصوصی آشنایی و حتی اشراف داشته و نیازی به مطالعه مجدد منابع مرجع ندارند. بنابراین منابعی را معرفی کرده‌ایم که بصورت خلاصه مباحث بوده و جهت یادآوری و مرور مطالب دوره کارشناسی و البته شامل نکات مهم و کلیدی آزمون کارشناسی ارشد حقوق خصوصی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

2- برای داوطلبینی که در مقطع کارشناسی دانشجوی رشته حقوق بوده ولی از زمان فارغ‌التحصیلی آنها مدت زمان زیادی (بیش از 3 سال) گذشته است. بنابراین برای این داوطلبان منابعی معرفی شده است که بصورت درسنامه جامع، نکات مهم و کلیدی و سوالات طبقه‌بندی شده برای هر درس بصورت جداگانه می‌باشند.

3- برای داوطلبینی که از سایر رشته‌ها قصد ورود به مقطع ارشد حقوق خصوصی را دارند و تاکنون مطالعاتی در زمینه مباحث حقوقی نداشته‌اند و یا مطالعات آنها بسیار ابتدایی و مقدماتی بوده. بنابراین برای این داوطلبان با توجه به ماهیت هر درس منابع را بصورت ترکیبی از منابع مرجع اصلی و منابع کمک آموزشی و درسنامه انتخاب شده است.

بخش معرفی دانشگاه‌های مقطع ارشد حقوق خصوصی

در این بخش به معرفی دانشگاه‌های پذیرش کننده رشته حقوق خصوصی در مقطع کارشناسی ارشد و ظرفیت پذیرش آنها در چند سال اخیر پرداخته ایم و اطلاعات جامعی از دانشگاه‌ها و ظرفیتها و جنسیت پذیرش و نوبت پذیرش هر دانشگاه ارائه نموده‌ایم تا کاربر اطلاعات کافی برای انتخاب شهر و دانشگاه در اختیار داشته باشد.

بخش معرفی رشته حقوق خصوصی

در این بخش اطلاعات کاملی از رشته حقوق به کاربر داده شده است که شامل موارد زیر است:

  • معرفی مجموعه حقوق در مقطع کارشناسی ارشد
  • معرفی زیرمجموعه یا گرایش‌های رشته حقوق
  • معرفی مواد امتحانی حقوق و ضرایب آنها به تفکیک دروس مربوط به هر گرایش

معرفی و بررسی بخش‌های آزمون‌سازی نرم‌افزار تحصیلات تکمیلی ویژه کنکور ارشد حقوق خصوصی

- بخش برگزاری آزمونهای استاندارد سازمان سنجش و دانشگاه آزاد در یک سال خاص با مدت زمان استاندارد

- بخش برگزاری آزمون از تستهای موجود سراسری و آزاد در یک درس خاص با قابلیت تنظیم تعداد سوالات و مدت زمان پاسخگویی

- بخش برگزاری آزمونهای ویژه قابل سنجش به منظور ثبت و ذخیره سازی نتیجه آزمون و مقایسه آزمونهای برگزار شده قبلی

- بخش تست و پاسخ به منظور مطالعه و مرور تک تک سوالات و دریافت پاسخ صحیح هر سوال در همان لحظه

- بخش ارائه کارنامه پس از هر آزمون به تفکیک درس شامل نام درس، تعداد سوالات، ضریب درس، تعداد جواب درست زده شده ، تعداد جواب غلط زده شده، تعداد نزده ، درصد پاسخگویی

- ارائه پاسخنامه کلیدی و صحیح پس از هر آزمون و مقایسه پاسخ کاربر با پاسخ صحیح

- امکان دسترسی همزمان به سوالات و پاسخها پس از برگزاری هر آزمون و مقایسه پاسخ کاربر با پاسخ صحیح

- بخش بررسی پیشرفت یا پسرفت درسی در قالب ارائه نمودار میله ای و مقایسه کارنامه آزمونهای برگزار و ذخیره شده قبلی

- بخش امکان تغییر سریع ظاهر نرم افزار به ۱۲ مدل مختلف و بسیار زیبا و کاربرپسند

سایر ویژگیها:

این بسته آموزشی به عنوان منبع و مرجعی مناسب جهت آمادگی آزمون کارشناسی ارشد حقوق خصوصی با قیمت بسیار استثنایی تهیه و تولید گردیده و توسط اساتید مجرب کنکور تایید گردیده است.

علاوه بر در اختیار داشتن حجم گسترده ای از سوالات ارشد حقوق خصوصی آزمونهای سنوات گذشته با استفاده صحیح از قابلیتهای نرم افزار، حفظ و بخاطرسپاری سوالات و پاسخها بسیار سهل گردیده و سرعت تست زنی شما به میزان قابل توجهی افزایش خواهد یافت.

بدیهی است در کنار این خصوصیات از اصلی ترین اهداف در ساخت این مجموعه، معرفی معتبرترین و بهترین منابع ارشد حقوق خصوصی و همچنین دسترسی آسان، کامل و با قیمت مناسب به مجموعه سوالات کارشناسی ارشد حقوق خصوصی بهمراه نرم افزاری جهت آزمون‌گیری و آزمون‌سازی به جهت خودسنجی شما توسط خودتان بوده و این امر با این بسته تحصیلات تکمیلی حقوق خصوصی به حقیقت پیوسته است.

پیشنهاد می‌کنیم که حتما از ویژگیهای بی‌نظیر این نرم‌افزار استفاده نمایید و گام مهمی جهت قبولی در آزمون کارشناسی ارشد حقوق خصوصی بردارید.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

منابع کارشناسی ارشد حقوق خصوصی

  • کد محصول: 2006
  • موجودی: در انبار
  • 15,000 تومان


محصولات مرتبط

منابع کارشناسی ارشد حقوق بشر

منابع کارشناسی ارشد حقوق بشر

بسته نرم افزاری تحصیلات تکمیلی مجموعه سوالات و منابع کارشناسی ارشد حقوق بشر دانشگاه سراسری و آزاد با جواب بهمراه بخشهای ویژه آزمون سازی با ا..

15,000 تومان

سوالات دکتری حقوق خصوصی دانشگاه سراسری

سوالات دکتری حقوق خصوصی دانشگاه سراسری

کتاب مجموعه سوالات دکتری حقوق خصوصی دانشگاه سراسری سالهای ۱۳۹۱ و ۱۳۹۲ با پاسخهای تشریحیبهمراه بخش معرفی منابع دکتری حقوق خصوصی&nbs..

25,000 تومان

سوالات دکترای حقوق خصوصی دانشگاه آزاد

سوالات دکترای حقوق خصوصی دانشگاه آزاد

کتاب مجموعه سوالات دکترای حقوق خصوصی دانشگاه آزاد از سال ۱۳۸۰ الی ۱۳۸۷ با پاسخ های کاملا تشریحیشامل مباحث :متون فقهیحقوق مدنیحقوق تجارتآیین دادرسی مدن..

30,000 تومان

سوالات دکتری حقوق بین الملل عمومی و خصوصی دانشگاه سراسری

سوالات دکتری حقوق بین الملل عمومی و خصوصی دانشگاه سراسری

کتاب مجموعه سوالات دکتری حقوق بین الملل عمومی و خصوصی دانشگاه سراسری سالهای ۱۳۹۱ و ۱۳۹۲ با پاسخ های کاملا تشریحیبهمراه معرفی منابع مرجع مطالعاتی برای ..

25,000 تومان

سوالات دکتری حقوق عمومی دانشگاه سراسری

سوالات دکتری حقوق عمومی دانشگاه سراسری

کتاب مجموعه سوالات دکتری حقوق عمومی دانشگاه سراسری سالهای ۱۳۹۱ و ۱۳۹۲ با پاسخ های کاملا تشریحیبهمراه معرفی منابع مرجع مطالعاتی برای هر پاسخ و معرفی من..

25,000 تومان

سوالات دکتری حقوق عمومی دانشگاه آزاد

سوالات دکتری حقوق عمومی دانشگاه آزاد

کتاب مجموعه سوالات دکتری حقوق عمومی دانشگاه آزاد از سال ۱۳۸۳ الی ۱۳۸۷ با پاسخ های کاملا تشریحی شامل مباحث:متون حقوقیحقوق اداریحقوق اساسیحقوق مدنی (تعه..

20,000 تومان