معرفی بهترین کتاب‌ها و منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی 99

منابع ارشد مدیریت بازرگانی در این صفحه از تحصیلات تکمیلی ارائه شده است. داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی میتوانید با توجه به نیاز خود از یک یا ترکیبی از این کتاب‌ها جهت آمادگی منابع ارشد مدیریت بازرگانی ۹۹ استفاده نمایند.

کنکور کارشناسی ارشد را می‌توان یکی حساس‌ترین آزمونها برای داوطلبان به شمار آورد. این آزمون هر ساله مسیر تحصیلی تعداد زیادی از داوطلبان را مشخص می‌کند و مسیر جدیدی را پیش‌روی آن ها می‌گذارد و به همین سبب است که داوطلبان برای قبولی در آن بسیار تلاش می‌کنند. انتخاب منابع ارشد مدیریت بازرگانی یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی است که قبولی شما در این آزمون را تعیین می‌کند چرا که این منابع شماست که می تواند دید بهتری نسبت به دروس و مباحث را به شما ارائه دهد. دقیقا بخاطر اهمیت این موضوع است که بیشتر اساتید و افراد با تجربه بر روی انتخاب صحیح منابع کنکور کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی تاکید دارند.

منابع ارشد مدیریت بازرگانی 99 و اهمیت انتخاب صحیح آن

مسلما در طول سالیان تحصیل خود فهمیده‌اید که یک منبع مناسب تا چه اندازه می‌تواند شما را از رقبایتان جلوتر ببرد و درک بهتری از مباحث را به شما ارائه دهد. یک منبع صحیح می‌تواند دروس و نکات مهم و تست خیز را برای شما تفهیم نماید و از این طریق مسیر طولانی را برای شما کوتاه‌تر کند. این انتخاب منبع در سال پیش رو اهمیت بیشتری پیدا کرده چرا که هر ساله رقابت در این آزمون بیشتر می‌شود و افراد به دنبال منابع جدیدتر و بهتری هستند و از این جهت انتخاب صحیح منابع ارشد مدیریت بازرگانی 99 برای داوطلبان بسیار حائز اهمیت است. اما قبل از انتخاب منبع باید بدانید که از چه درسهایی سوال مطرح می‌شود و ضرایب آنها به چه صورت است تا بتوانید تمرکز بیشتری روی دروس مهم داشته باشید. برای کنکور کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی 99 از 7 درس سوال مطرح می‌شوند که عبارتنداز: زبان عمومی و تخصصی (انگلیسی یا فرانسوی) با ضریب 3 ، اصول و مبانی مدیریت از دیدگاه اسلام با ضریب 2، ریاضی و آمار با ضریب 2،تئوری های مدیریت با ضریب 3 ،اقتصاد خرد و کلان با ضریب 2 ،تحقیق در عملیات با ضریب 2، بازاریابی با ضریب 4 .

لازم به ذکر است که بسیاری از افراد که زمان کافی برای آمادگی در تمام دروس را ندارند سعی می‌کنند تا بر روی درس‌هایی با ضریب بیشتر تمرکز کنند و به همین سبب منابع آنها را انتخاب می‌کنند همچنین برخی دیگر از داوطلبان به دروس خاصی علاقه ندارند و یا پایه ضعیفی در آن دارند و به همین جهت زمانی را برای مطالعه منابع آن در نظر نمی‌گیرند . این موارد تنها بخشی از فاکتورهایی است که می‌تواند بر انتخاب منابع کنکور کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی 99 تاثیرگذار باشد. شما نیز باید قبل از انتخاب منایع نیاز و فاکتورهای موثر را تعیین کرده باشید و بر این اساس اقدام به خرید منبع نمایید. شما می‌توانید از لیست زیر اقدام به انتخاب منابع ارشد مدیریت بازرگانی 99 نمایید اما قبل از انتخاب هر کتاب سعی کنید تا توضیحات آن را به خوبی مطالعه کنید و در رابطه با آن تحقیق نمایید.

معرفی کتابهای جامع و مجموعه سوالات

منابع ارشد مدیریت بازرگانی, کتاب ها و منابع مدیریت بازاریابی

منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی, کتابها و منابع تحقیق در عملیات

منابع کنکور ارشد مدیریت بازرگانی, کتابها و منابع اقتصاد خرد و کلان

منابع ارشد مدیریت بازرگانی, کتابها و منابع تئوریهای مدیریت

منابع آزمون ارشد مدیریت بازرگانی, کتابها و منابع ریاضی و آمار

منابع ارشد مدیریت بازرگانی, کتابها و منابع اصول و مبانی مدیریت از دیدگاه اسلام

منابع ارشد مدیریت بازرگانی, کتابها و منابع زبان عمومی انگلیسی

منابع ارشد مدیریت بازرگانی, کتابها و منابع زبان تخصصی مدیریت بازرگانی