با توجه به سوال مکرر داوطلبان در ارتباط با معرفی منابع عمومی آزمون استخدامی آموزش و پرورش در این صفحه به معرفی و ارائه بهترین منابع دروس عمومی استخدامی آموزش و پرورش موجود در بازار پرداخته‌ایم. کتابهای معرفی شده قابل استفاده برای تمام رشته‌ها و گرایش‌های زیرمجموعه آموزش و پرورش مانند دبیر آموزگار ابتدایی، دبیر عربی، دبیر معارف، دبیر جغرافیا و غیره می‌باشند.

منابع عمومی آزمون استخدامی آموزش و پرورش

حتما می‌دانید دروس عمومی فرهنگ و معارف اسلامی (احکام)، زبان و ادبیات فارسی، زبان انگلیسی عمومی، ریاضی و آمار مقدماتی، کامپیوتر (ICDL)، هوش و توانمندیهای عمومی (هوش و استعداد تحصیلی)، قانون اساسی و اطلاعات عمومی و سیاسی اجتماعی اقتصادی و دانش مسائل روز؛ جهت آزمون استخدامی آموزش و پرورش معرفی شده‌اند.

با توجه به مواد امتحانی معرفی شده از سازمان سنجش، کتابهای زیر را به عنوان معتبرترین کتابهای عمومی موجود در بازار معرفی می‌نماییم. داوطلبین می‌توانند با توجه به نیاز خود از یک یا ترکیبی از این کتابها استفاده نمایند.

خوشحال می‌شویم که سوال یا دیدگاه خودتان را در ارتباط با موضوع این صفحه (منابع دروس عمومی آزمون استخدامی) و کتابهای معرفی شده از بخش دیدگاه‌های پایین صفحه با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

منابع عمومی آزمون استخدامی آموزش و پرورش