در این نوشته از سایت تحصیلات تکمیلی قصد داریم به یک سوال پرتکرار داوطلبان آزمون های مختلف استخدامی بپردازیم و اون سوال این هست که چه منابع و کتابهایی را برای مطالعه درس هوش و توانمندی های عمومی برای استخدامی معرفی میکنید که مفید و موثر باشه؟

اول اینکه باید بدونید که این ماده امتحانی دقیقا همون هوش و استعداد تحصیلی هست که به نام هوش و توانمندیهای عمومی مطرح شده. از طرفی چون مباحث این ماده امتحانی مربوط به سنجش هوش افراد هست بنابراین دست طراح سوال بسیار باز هست که هر نوع سوالی مرتبط با سنجش هوش رو بخواد طرح کنه. ولی در کل اگه بخوایم منابع مفیدی رو معرفی کنیم نظر ما منابع آکادمیک این درس هست یعنی کتابهای چاپ شده برای هوش و استعداد تحصیلی مقاطع دانشگاهی (خصوصا مقاطع ارشد و دکتری). البته کتابهای هوش و استعداد تحلیلی دبیرستان هم برای افرادی که پایه ریاضی ضعیفی دارن و در پاسخگویی به مسائل ابتدایی هوش دچار مشکل هستند پیشنهاد میکنیم.

ما چند مورد از کتابهای خوبی که در این زمینه چاپ و ارائه شدن و طی سالیان اخیر به عنوان کتابهای معتبر و پرفروش شناخته شدن و به چاپهای مکرر رسیدن رو خدمت کاربران گرامی سایت تحصیلات تکمیلی معرفی میکنیم. همچنین امکان خرید این کتابها در همین صفحه مقدور شده است.

امیدواریم که مطلب معرفی کتاب هوش و توانمندی های عمومی برای استخدامی برای شما مفید باشه و البته اگر نظری در ارتباط با این موضوع دارید از طریق بخش دیدگاه‌های پایین صفحه با ما مطرح بفرمایید.

موفق باشید