کتابها و منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش رشته دبیری تربیت بدنی (منابع تخصصی و منابع دروس عمومی), مواد آزمون دبیر تربیت بدنی و همچنین نمونه سوالات استخدامی تخصصی و عمومی دبیر تربیت بدنی آموزش و پرورش با کد شغل ۳۰۳۷ در این صفحه از سایت تحصیلات تکمیلی گردآوری شده است. در صورتیکه داوطلب آزمون استخدامی دبیر تربیت بدنی هستید و با سوال متداول “برای دبیری تربیت بدنی چی بخونم” مواجه هستید، با ما تا انتهای مطلب همراه باشید.

منابع آزمون استخدامی دبیری تربیت بدنی, منابع تخصصی دبیری تربیت بدنی

مواد امتحانی آزمون استخدامی آموزش و پرورش رشته تربیت بدنی

قبل از معرفی منابع به معرفی مواد امتحانی آزمون می‌پردازیم. آزمون استخدامی آموزش و پرورس در رشته دبیری تربیت بدنی شامل مواد امتحانی دو بخش دروس تخصصی و دروس عمومی می‌باشد.

🔻 مواد امتحانی دروس تخصصی عبارتند از:

1. روش تدریس در تربیت بدنی / 2. رشد و تکامل و یادگیری حرکتی / 3. مبانی فیزیولوژی ورزشی / 4. سنجش و اندازه گیری در تربیت بدنی / 5. مدیریت برگزاری مسابقات ورزشی

🔻 مواد امتحانی دروس عمومی استخدامی عبارتنداز:

ریاضی و آمار/ هوش و توانمندی‌های عمومی (استعداد تحصیلی)/ کامپیوتر (ICDL)/ اطلاعات عمومی و قانون اساسی/ ادبیات فارسی/ معارف و احکام اسلامی/ زبان انگلیسی عمومی

با توجه به مواد امتحانی فوق، کتابهای زیر را پیشنهاد می‌کنیم. داوطلبان گرامی می‌توانند با توجه به نیاز خود از کتاهای زیر انتخاب کنند. با کلیک بر روی عکس هر کتاب مشخصات و ویژگیهای هر کتاب را میتوانید مشاهده نمایید.

منابع تخصصی دبیری تربیت بدنی

📖 برای درس روش تدریس در تربیت بدنی مطالعه کتابهای زیر پیشنهاد می‌شود.

📖 برای درس رشد و تکامل و یادگیری حرکتی مطالعه کتابهای زیر پیشنهاد می‌شود.

📖 برای درس مبانی فیزیولوژی ورزشی مطالعه کتاب زیر پیشنهاد می‌شود

📖 برای درس سنجش و اندازه گیری در تربیت بدنی مطالعه یکی از کتابهای زیر پیشنهاد می‌شود.

📖 برای درس مدیریت برگزاری مسابقات ورزشی مطالعه کتابهای زیر پیشنهاد می‌شود.

خلاصه مباحث و نمونه سوالات استخدامی تخصصی دبیر تربیت بدنی

داوطلبانی که زمان کمی برای مطالعه دارند و مایل هستند که مختصر مباحث دروس تخصصی به همراه نکات و نمونه سوالات منابع را در یک کتاب مطالعه نمایند، مطالعه کتاب جامع استخدامی دبیر تربیت بدنی زیر به آنها پیشنهاد می‌شود. 

داوطلبان گرامی پس از اینکه مباحث دروس را مطالعه نمودید (چه به صورت کامل از روی منابع اصلی و یا به صورت خلاصه از روی منابع کمک آموزشی) بهتر هست زمان کافی برای مطالعه نمونه سوالات و تست‌ها اختصاص دهند. با توجه به این مهم، یکی از غنی‌ترین و بهترین منابع برای مطالعه تست ها، مطالعه کتابهای تست آزمونهای کارشناسی ارشد می‌باشد. این کتابها با توجه به اینکه سوالات بیش از ده سال آزمونهای ارشد را در خود جای داده‌اند بعنوان یک بانک سوال کاملا استاندارد می‌تواند مورد استفاده داوطبان قرار گیرد و تسلط بر پاسخگویی یه این سوالات، گام مهمی برای موفقیت داوطلب در آزمون استخدامی دبیر تربیت بدنی می‌باشد.

منابع عمومی دبیر تربیت بدنی (کتابهای دروس عمومی)

داوطلبین می‌توانند با توجه به نیاز خود از یک یا ترکیبی از این کتابها استفاده نمایند.

کاربر گرامی سایت تحصیلات تکمیلی، خوشحال می‌شویم که سوال یا دیدگاه خودتان را در ارتباط با موضوع این صفحه (منابع آزمون استخدامی دبیری تربیت بدنی) و کتابهای معرفی شده از بخش دیدگاه‌های پایین صفحه با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

سوالات متداول

✔️ منابع آزمون استخدامی دبیر تربیت بدنی آموزش و پرورش چست؟

منابع آزمون استخدامی دبیری تربیت بدنی شامل چندین کتاب و منبع مختلف است. تیم تحصیلات تکمیلی با تحقیقات خود بهترین کتاب استخدامی دبیر تربیت بدنی را در متن این مقاله برای داوطلبان ارائه کرده است.

✔️ مواد تخصصی و عمومی آزمون استخدامی دبیر تربیت بدنی چه دروسی است؟

دروس تخصصی: 1. روش تدریس در تربیت بدنی / 2. رشد و تکامل و یادگیری حرکتی / 3. مبانی فیزیولوژی ورزشی / 4. سنجش و اندازه گیری در تربیت بدنی / 5. مدیریت برگزاری مسابقات ورزشی
دروس عمومی: ریاضی و آمار مقدماتی/ هوش و توانمندی‌های عمومی/ کامپیوتر (ICDL)/ اطلاعات عمومی و قانون اساسی/ ادبیات فارسی/ معارف و احکام اسلامی/ زبان انگلیسی عمومی

✔️ بهترین منابع استخدامی دبیری تربیت بدنی چه کتابهای هستند؟

بهترین منابع، همان کتابهای دانشگاهی هستند. همچنین کتابهای کمک درسی که مختص آمادگی کنکور کارشناسی ارشد هستند، چون در سبک خلاصه مباحث، نکته و تست های طبقه بندی شده هستند، میتوانند بسیار مفید و مؤثر واقع شوند. تعداد از کتابهای جامع مخصوص آزمون استخدامی دبیر تربیت بدنی نیز در بازار موجود هستند که بهترین آنها انتخاب و در متن صفحه معرفی و ارائه شده‌ است.