سلام به همراهان گرامی سایت تحصیلات تکمیلی.

دوستان زیادی در ارتباط با ارائه صفحه مخصوص و جداگانه به منظور معرفی و خرید کتاب های استخدامی انتشارات امید انقلاب درخواست داشتند که این صفحه به همین منظور فراهم شده. کتابهای استخدامی انتشارات امید انقلاب به شرح زیر هستند. لطفا تا انتهای صفحه رو به خوبی مطالعه کنید و در صورتی که سوال یا نظری داشتید از بخش دیدگاه های انتهای صفحه مطرح بفرمایید.

1- کتاب آمادگی برای آزمونهای استخدامی ریاضیات و آمار انتشارات امید انقلاب

یکی از معروفترین و بهترین کتابهای درس ریاضی و آمار برای آمادگی آزمون های استخدامی مختلف هست که کار تألیف و گردآوری این کتاب رو کاظم زرین انجام داده و چندین سال هست به عنوان منبع خوب در سایت ها و موسسات مختلف معرفی شده.

2- کتاب هوش و استعداد تحصیلی انتشارات امید انقلاب اثر محمود شمس و عباس شجاعی

اگر قصد دارین مباحث هوش و استعداد تحصیلی رو در حد آزمون های استخدامی مطالعه داشته باشید این کتاب بهترین گزینه هست. تألیف و گردآوری کتاب هوش محمود شمس و عباس شجاعی طوری هست که افرادی که تاکنون مطالعه ای در ارتباط با مباحث هوش و استعداد تحصیلی نداشتن بتونن در آزمون استخدامی به چندین تست پاسخ بدن. البته مباحث هوش و استعداد تحصیلی خیلی گسترده هست و اگر علاقه و قصد دارین به این مباحث کاملا مسلط باشید باید از کتابهای تخصصی دیگه ای هم استفاده کنید

3- کتاب کامپیوتر برای ازمون استخدامی تألیف کاظم زرین انتشارات امید انقلاب

با احترام به سایر کتابهای موجود در بازار ، در یک کلام اگر قرار باشه بین کتابهای کامپیوتر و ICDL توی بازار ما یک گزینه رو یعنوان منبع مناسب و سریع برای آمادگی آزمون های استخدامی معرفی کنیم قطعا کتاب کامپیوتر کاظم زرین انتشارات امید انقلاب هست؛ نه به این خاطر که خیلی کامل هست دقیقا به این خاطر که در حجم مناسبی مباحث اساسی و مهم و کاربردی کامپیوتر و ICDL رو پوشش داده که داوطلب بتونه در مدت زمانی کوتاه مباحث رو یاد بگیره. این کتاب با داشتن درسنامه مناسب که با تکیه بر نکات مهم هست به یکی از پرفروشترین کتابهای بازار در این زمینه تبدیل شده. چاپهای مکرر این کتاب حاکی از این موضوع هست.

4- کتاب ادبیات فارسی استخدامی انتشارات امید انقلاب تألیف نرگس شجاعی و معصومه سعیدی شاد

این کتاب هم یک منبع جمع و جور و یک جزوه ادبیات فارسی و یک مرجع سریع و جامع در راستای آمادگی آزمونهای استخدامی هست که شامل به کارگیری نکات در حالت‌های گوناگونِ طرح سوال و پوشش تعداد زیادی از نمونه سوالات ادبیات فارسی استخدامی می باشد.

5- کتاب آمادگی برای آزمونهای استخدامی معارف اسلامی انتشارات امید انقلاب

این کتاب هم مؤلفش کاظم زرین و معصومه سعیدی شاد هستند که شامل خلاصه مباحث کاربردی درس فرهنگ و معارف اسلامی و نکات مهم و کلیدی و همچنین بیش از 500 تست بصورت طبقه‌بندی شده بر اساس سرفصل‌های مصوب هست. تعدد چاپ این کتاب نشان از پرفروش بودنش هست و از اون کتابایی هست که بعنوان منبع آمادگی آزمون استخدامی معرفی شده

6- زبان انگلیسی برای آزمونهای استخدامی همه ادارات و موسسات انتشارات امید انقلاب

این کتاب هم یک جزوه جمع و جور برای مطالعه زبان انگلیسی عمومی برای هر نوع آزمون استخدامی هست. این کتاب جدیدا هم ویرایش شده و کاملا با سرفصل های جدید منطبق هست.

7- قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران + پرسش و پاسخ از انتشارات امید انقلاب

این کتاب شامل متن کامل قانون اساسی به همراه اصولی که در بازنگری 1368 تغییر یافته‌اند بهمراه بیش از 400 پرسش و پاسخ از متن قانون با ذکر اصول مربوطه که مناسب داوطلبای تمامی آزمون های استخدامی هست.

8- و در نهایت کتاب مصاحبه حضوری برای آزمون های استخدامی

خب این هم از معرفی و ارائه کتاب های استخدامی انتشارات امید انقلاب. با آرزوی موفقیت برای داوطلبای آزمون استخدامی