بهترین منابع آزمون کارشناسی ارشد علوم قرآن و حدیث 99 – 98 در این صفحه از سایت تحصیلات تکمیلی ارائه شده است. منابعی که معرفی و ارائه شده‌اند هم به صورت تکدرس (یعنی تفکیک شده بر اساس هر درس) می‌باشند که داوطلب در ابتدا مباحث هر درس را به صورت درسنامه و نکات هر مبحث در سرفصلهای مختلف و طبقه‌بندی شده مطالعه نماید و هم در این صفحه کتابهایی تحت عنوان مجموعه سوالات ارشد علوم قرآن و حدیث ارائه شده است که شامل سوالات دوره‌های گذشته است تا داوطلب بتواند پس از مطالعه هر درس، سوالات آن درس در آزمونهای گذشته را مرور و مطالعه نماید و در مجموع به مباحث درسی و سوالات آزمونی تسلط کامل پیدا کند.

لازم به ذکر است که کنکور کارشناسی ارشد علوم قرآن و حدیث شامل 5 ماده امتحانی است که 3 ماده آن دروس تخصصی (علوم قرآنی، حدیث، تفسیر) و 2 ماده آن دروس عمومی یعنی (عربی و زبان عمومی و تخصصی) است.

منابعی که در ذیل مشاهده می‌نمایید منطبق بر مواد امتحانی ذکر شده در بالا و بر اساس آخرین تغییرات و سرفصلهای مصوب تدوین و ارائه شده‌اند. جهت خرید منابع آزمون کارشناسی ارشد علوم قرآن و حدیث از همین صفحه می‌توانید اقدام به ثبت سفارش خود نمایید.