سوال و دغدغه تقریبا تمام داوطلبان کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات از ما این است که بهترین کتاب طراحی الگوریتم برای ارشد، کدام کتاب است؟

به دلیل مباحث خیلی زیاد و دشوار این درس و همینطور به دلیل وجود منابع مختلفی که در بازار وجود دارد، دانشجویان برای تهیه منابع کنکور ارشد خود دچار ابهام و مشکل می شوند.

طراحی الگوریتم از دروس مهم و اصلی رشته کامپیوتر و فناوری اطلاعات است که در کنکور ارشد ضریب بالایی دارد.به همین دلیل اغلب دانشجویان سعی می کنند این درس را به خوبی یاد بگیرند.

برای اینکه در تهیه منابع دچار مشکل و سردرگمی نشوید ما بهترین کتاب طراحی الگوریتم برای ارشد را در همین صفحه در اختیار شما قرار داده ایم.

با اطمینان ادعا داریم که این کتاب ها و منابع هر یک بهترین منبع برای درس طراحی الگوریتم هستند، زیرا اغلب دانشجویانی که از این کتاب ها استفاده کرده اند، درصد بالایی از سوالات طراحی الگوریتم کنکور را پاسخ صحیح داده اند.

ساختار این کتاب ها به گونه ای است که تمام مباحث درس، گام به گام و به صورت هدفمند به همراه نکات و آزمون ها بیان شده است.

به علاوه آزمون های طبقه بندی شده ادوار گذشته و نمونه سوالات تالیفی شبیه سازی شده کنکور سال آتی به همراه پاسخ های کاملا تشریحی با ذکر منبع نیز سبب شده است تا آمادگی دانشجویان برای کنکور ارشد تضمین گردد.

بهترین کتاب طراحی الگوریتم برای ارشد کتابی است که با مطالعه آن بتوانید تمام الگوریتم های پیچیده، کامل، مسائل قابل حل و غیر قابل حل را در ذهن خود تثبیت کنید و بتوانید راه حل های حل مساله را با الگوریتم های مختلف به دست آورید.

کتاب هایی که در این صفحه از سایت تحصیلات تکمیلی می بینید دارای ویژگی هایی هستند که آن ها را به عنوان بهترین کتاب طراحی الگوریتم برای ارشد معرفی می کند.

شما می توانید به جای خواندن چنیدین منبع، در زمان و هزینه خود صرفه جویی کرده و بهترین منبع را از همین صفحه تهیه نمایید. در مدت زمانی کمتر، قادر خواهید بود درصد بالایی از مسائل را فرابگیرید و در ذهن خود جمع بندی کنید.

سایت تحصیلات تکمیلی با سال ها تجربه در زمینه تهیه منابع آزمون، با سفارش آنلاین و یا تلفنی و ارسال به سراسر کشور، فرصت برابری برای تمام دانشجویان و متقاضیان کنکور ارشد قرار داده است تا از بهترین و جامع ترین منابع استفاده نمایند.