این پست از سایت تحصیلات تکمیلی به معرفی کتابها و منابع آزمون استخدامی بانکدار 1 (منابع تخصصی و منابع دروس عمومی), مواد آزمون بانکدار و همچنین نمونه سوالات استخدامی بانکدار با کد شغل 13522 اختصاص دارد. در صورتیکه داوطلب آزمون استخدامی بانکدار ۱ هستید و با سوال متداول “برای آزمون بانکدار چی بخونم” مواجه هستید، با ما تا انتهای مطلب همراه باشید.

منابع آزمون استخدامی بانکدار, کتاب استخدامی بانکدار

مواد امتحانی آزمون استخدامی بانکدار 1

قبل از معرفی منابع به معرفی مواد امتحانی آزمون می‌پردازیم. آزمون استخدامی بانکدار با کد شغل 13522 در دفترچه آزمون سازمان سنجش شامل مواد امتحانی دو بخش دروس تخصصی و دروس عمومی می‌باشد.

🔻 مواد امتحانی دروس تخصصی عبارتند از:

اصول حسابداری / اصول علم اقتصاد / پول، ارز و بانکداری / تئوری های مدیریت و برنامه ریزی / ریاضیات و کاربرد آن در مدیریت

🔻 مواد امتحانی دروس عمومی استخدامی عبارتنداز:

ریاضی و آمار/ کامپیوتر (ICDL) / هوش و توانمندی‌های عمومی (استعداد تحصیلی) / زبان انگلیسی عمومی / اطلاعات عمومی و قانون اساسی / ادبیات فارسی / معارف و احکام اسلامی/

با توجه به مواد امتحانی فوق، کتابهای زیر را پیشنهاد می‌کنیم. داوطلبان گرامی می‌توانند با توجه به نیاز خود از کتاهای زیر انتخاب کنند. با کلیک بر روی عکس هر کتاب مشخصات و ویژگیهای هر کتاب را میتوانید مشاهده نمایید.

منابع تخصصی بانکدار ۱ (کتابهای دروس تخصصی)

📖 برای مطالعه درس اصول حسابداری کتابهای زیر پیشنهاد می‌شود.

📖 برای مطالعه درس اصول علم اقتصاد کتابهای زیر پیشنهاد می‌شود.

📖 برای مطالعه درس پول، ارز و بانکداری یکی از کتابهای زیر پیشنهاد می‌شود

📖 برای مطالعه درس تئوری های مدیریت و برنامه ریزی کتابهای زیر پیشنهاد می‌شود.

📖 برای مطالعه درس ریاضیات و کاربرد آن در مدیریت کتابهای زیر پیشنهاد می‌شود.

خلاصه مباحث و نمونه سوالات استخدامی بانکدار 1

کتاب زیر جهت مطالعه خلاصه مباحث و نمونه سوالات دروس تخصصی در یک کتاب پیشنهاد می‌شود.

منابع عمومی بانکدار ۱ (کتابهای دروس تخصصی)

داوطلبین می‌توانند با توجه به نیاز خود از یک یا ترکیبی از این کتابها استفاده نمایند.

کاربر گرامی سایت تحصیلات تکمیلی، خوشحال می‌شویم که سوال یا دیدگاه خودتان را در ارتباط با موضوع این صفحه (منابع آزمون استخدامی بانکدار) و کتابهای معرفی شده از بخش دیدگاه‌های پایین صفحه با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

سوالات متداول

✔️ منابع آزمون استخدامی بانکدار چست؟

منابع آزمون استخدامی بانکدار شامل چندین کتاب و منبع مختلف است. تیم تحصیلات تکمیلی با تحقیقات خود بهترین کتاب استخدامی بانکدار را در متن این مقاله برای داوطلبان ارائه کرده است.

✔️ مواد تخصصی و عمومی آزمون استخدامی بانکدار ۱ چه دروسی است؟

دروس تخصصی: اصول حسابداری / اصول علم اقتصاد / پول، ارز و بانکداری / تئوری های مدیریت و برنامه ریزی / ریاضیات و کاربرد آن در مدیریت
دروس عمومی: ریاضی و آمار مقدماتی/ هوش و توانمندی‌های عمومی/ کامپیوتر (ICDL)/ اطلاعات عمومی و قانون اساسی/ ادبیات فارسی/ معارف و احکام اسلامی/ زبان انگلیسی عمومی

✔️ بهترین منابع استخدامی بانکدار ۱ چه کتابهای هستند؟

بهترین منابع، همان کتابهای دانشگاهی هستند. همچنین کتابهای کمک درسی که مختص آمادگی کنکور کارشناسی ارشد هستند، چون در سبک خلاصه مباحث، نکته و تست های طبقه بندی شده هستند، میتوانند بسیار مفید و مؤثر واقع شوند. تعداد از کتابهای جامع مخصوص آزمون استخدامی بانکدار ۱ و ۲ و ۳ نیز در بازار موجود هستند که بهترین آنها انتخاب و در متن صفحه معرفی و ارائه شده‌ است.