اگر سراغ بهترین کتاب ساختمان داده برای کنکور ارشد می گردید، درست در همانجایی هستید که باید باشید.

اهمیت این درس را دانشجویان رشته کامپیوتر و مهندسی فناوری اطلاعات به خوبی می دانند.

ساختمان داده یکی از دروس مهم و مشترک تمامی گرایش ها در کنکور ارشد کامپیوتر و آی تی است.

بالا بودن ضریب این درس که از منابع تخصصی به شمار می رود، در کسب رتبه بهتر دانشجویان بسیار موثر می باشد.

قطعا می دانید دانشجوی هر دانشگاهی که باشید و از هر منبعی هم که برای گذراندن واحدهای درسی استفاده کرده باشید، بازهم برای آمادگی در آزمون کارشناسی ارشد نیاز به منابع کامل تری دارید.

می توان گفت درس ساختمان داده از جمله دروسی است که دارای مباحث و سرفصل های زیادی است و نکات ریز و درشت زیادی را در بر دارد.

برای اینکه بتوانید به سوالات این درس به درستی پاسخ دهید، لازم است تا تسلطی همه جانبه بر سرفصل های آن داشته باشید. روش های تستی را بیاموزید و راه حل های کوتاه رسیدن به پاسخ را یاد بگیرید تا بتوانید طی مدت زمان معینی به تعداد بیشتری از سوالات پاسخ دهید.

اصلا به این فکر نکنید که جهت آمادکی کامل و همه جانبه باید تمام منابع را پیدا کرده و بخوانید، این یک اشتباه محض است.

تیم تحصیلات تکمیلی در این صفحه بهترین کتاب ساختمان داده برای کنکور ارشد را معرفی می کند تا شما زمان باقی مانده را تنها صرف مطالعه و آمادگی در آزمون نمایید.

» کتاب ساختمان داده پوران پژوهش اثر هادی یوسفی
» کتاب ساختمان داده مدرسان شریف
» کتاب ساختمان داده ماهان

این کتاب ها و منابع معرفی شده دارای تمام استانداردهای لازم هستند. حجم کتاب مناسب و پوشش کاملی بر تمام مباحث دارد، به علاوه شامل آزمون های ادوار گذشته به همراه پاسخ های تشریحی می باشد. همچنین در این کتابها نکات مهم به صورت تیتر وار و همراه با مثال و توضیحات کامل برای تسلط کامل آمده اند. سرفصل ها به صورت منسجم و مرحله ای حل مسائل مختلف را دنبال می کنند تا در نهایت شما بتوانید به جمع بندی مناسبی برسید.

با افتخار ادعا می کنیم اغلب دانشجویانی که از منابع این سایت استفاده کرده اند، به درصد بالایی از سوالات درس ساختمان داده پاسخ صحیح داده اند.

شما با این منابع می توانید در زمان محدودی که برای پاسخ دادن در اختیار دارید، به تعداد بالاتری از سوالات نسبت به بسیاری از داوطلبان پاسخ بدهید.