خرید آخرین ویرایش مقررات ملی ساختمان (خرید مباحث 22 گانه نظام مهندسی) در این صفحه از سایت تحصیلات تکمیلی برای کاربران گرامی مقدور شده است.

همانطور که اطلاع دارید، در واقع این مباحث ۲۲ گانه مبنای تمام مهندسان برای فعالیت در حوزه طراحی و اجرای ساختمان است. از منظر دیگری اگر به مقررات ملی ساختمان نگاه کنیم، این کتابهای ۲۲ گانه ، منابع آزمون نظام مهندسی نیز می‌باشند و داوطلبان شرکت در این آزمون مهم این کتابها را همراه با خود سر جلسه آزمون برده و سعی می‌کنند پاسخ سوالات آزمون نظام مهندسی را از این کتاب‌ها تشخیص دهند. در این صفحه شما می‌توانید آخرین ویرایش این کتابها را بصورت اینترنتی و آنلاین خرید نمایید.

البته در کتاب های مباحث مقررات ملی ساختمان به جزئیات و آموزش مفهومی مطالب در قالب نمونه و مثال پرداخته نشده است، بنابراین متن آنها کمی گنگ و پیچیده است. پیشنهاد می‌شود، برای یادگیری و تسلط کامل بر این مباحث از کتاب های راهنما و شرح درس استفاده نمایید که می‌توانید مشخصات این کتاب‌ها را در اینجا مشاهده نمایید.

مشخصات، قیمت و خرید اینترنتی کتاب های مقررات ملی ساختمان (خرید مباحث 22 گانه نظام مهندسی)

سوالات متداول

کتابهای مباحث نظام مهندسی چه تعداد هستند؟

✔️ مقررات ملی ساختمان شامل ۲۲ مبحث مختلف است و شامل ۲۲ کتاب از مبحث یکم تا مبحث بیست و دوم می‌باشد.

آیا امکان خریداری بسته کامل مباحث مقررات ملی ساختمان وجود دارد؟

✔️ بله در این صفحه، هم تمامی کتابهای مباحث به صورت جداگانه قابل خریداری است و هم امکان خرید بسته جامع کتاب مقررات ملی ساختمان (تمامی مباحث ۲۲ گانه نظام مهندسی) فراهم شده است.

آیا کتابهای ارائه شده آخرین ویرایش مقررات ملی ساختمان هستند؟

✔️ بله در سایت تحصیلات تکمیلی فقط جدیدترین نسخه و چاپ هر مبحث که شامل آخرین ویرایش مقررات ملی ساختمان می‌باشد، موجود داریم و برای مشتریان ارسال می‌شود.

آیا کتابهای راهنمای مباحث نظام مهندسی و سایر منابع آزمون نظام مهندسی موجود دارید؟

✔️ بله در سایت تحصیلات تکمیلی هر کدام از مباحث نظام مهندسی که دارای راهنما نیز باشد ارائه شده است. همچنین در صفحه‌ای مشخص به تفصیل به معرفی و ارائه منابع آزمون نظام مهندسی 400 – 99 پرداخته شده است.