بهترین کتاب ترمودینامیک,بهترین کتاب ترمودینامیک برای ارشد,بهترین کتاب ترمودینامیک ارشد,بهترین کتاب ترمودینامیک مهندسی شیمی,بهترین کتاب برای ترمودینامیک

آیا میخواهید درس ترمودینامیک را در کنکور ارشد و دکتری بالای 90% تست بزنید؟؟؟

توصیه اکید ما به شما این است… فقط کتاب ترمودینامیک استاد امید بابایی را بخوانید.. تألیف متن این کتاب بسیار روان است و شما را از هرگونه مطالعه کتاب منبع و مرجعی کاملا بی نیاز میکند.

مقدمه استاد امید بابایی در مورد کتاب ترمودینامیک جهش:

کتاب حاضر یعنی ترمودینامیک را هم به همان سبک دو کتاب قبلی ام نوشته ام. اولین کاری که در نوشتن این کتاب انجام دادم این بود که ساختار غلطی را که در فصل بندی تمام کتاب های ترمودینامیک رایج بود اصلاح کردم. به همین دلیل اگر به فهرست مطالب این کتاب توجه کنید خواهید دید که ترتیب فصل بندی این کتاب مشابه هیچ کتاب ترمودینامیک دیگری نیست. سپس روی مطالب اصلی ترمودینامیک یعنی خواص سیالات خالص، قوانین اول و دوم ترمودینامیک، آنتروپی، محلول ها، تعادل فازها و درجه آزادی که بیش از 95% سوالات آزمون از این مباحث خواهد بود متمرکز شدم. آنقدر این فصول را روان نوشته ام که این اطمینان را به خوانندگان کتاب می دهم با مطالعه متن درس و حل مثالهای این کتاب، فهم مشکل ترین مطالب ترمودینامیک برایشان از خواندن یک رمان هم ساده تر باشد. بعضی از فصل ها را بر مبنای آزمایش روی دانشجویان با سطوح علمی مختلف و اطمینان از فهم قاطع آن برای همگان، حتی 12 مرتبه بازنویسی کرده ام و اکنون با قاطعیت می گویم که مشابه این فصول را در هیچ کتاب مرجعی هم نمی توانید پیدا کنید.