کتاب استخدامی آموزگار ابتدایی

تحصیلات تکمیلی » مطالب سایت » منابع آزمون استخدامی » کتاب استخدامی آموزگار ابتدایی

کتاب استخدامی آموزگار ابتدایی

کتاب های استخدامی آموزگار ابتدایی سایت تحصیلات تکمیلی در این صفحه لیست شده اند. به داوطلبان پیشنهاد می شود برای آمادگی آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی 97 حتما از کتاب های زیر استفاده نمایند. داوطلبان میتوانند با توجه به سطح آمادگی خود در هر درس از یکی و یا از ترکیبی از کتاب های معرفی شده زیر استفاده نمایند.

در صورتی که نیاز به مشاوره برای انتخاب منابع دارید و یا نظری در ارتباط با کتاب ها و منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش و آموزگار ابتدایی دارید، می توانید سوال یا نظر خود را از طریق بخش نظرات در انتهای این صفحه با ما مطرح نمایید. در اسرع وقت پاسخگوی سوالات شما خواهیم بود.

کتاب استخدامی آموزگار ابتدایی جهت آمادگی آزمون آموزش و پرورش 97

برای دروس تخصصی آموزگار ابتدایی کتاب های زیر پیشنهاد می شود. با توجه به سطح آمادگی و نیاز خود می توانید از یکی یا از ترکیبی از کتابهای زیر استفاده نمایید.

برای دروس عمومی آموزگار ابتدایی کتاب های زیر پیشنهاد می شود.

3 دیدگاه

 1. زهرا 1397-03-03 در 11:30 پاسخ

  سلام بااین کتابها شانس قبولی دارم ؟؟

 2. مطهره 1397-03-02 در 23:55 پاسخ

  سلام خسته نباشید من با توجه به وقت کمی که واسه ازمون واسه اموزگار ابتدای دارم شما چه کتابی رو به من پیشنهاد میدید رشته ام روانشناسی عمومی بوده ممنون

  • مدیر سایت 1397-03-03 در 00:04 پاسخ

   برای وقت باقی مونده تا آزمون، کتاب دروس تخصصی آموزگار ابتدایی مناسبه. برای دروس عمومی هم از کتابهای تکی دروس عمومی موجود در همین صفحه استفاده کنید. و یا مجموعه از بسته جامع استخدامی آموزگار ابتدایی استفاده کنید که ترکیبی از کتاب دروس تخصصی آموزگار ابتدایی + کتاب جامع اطلاعات عمومی استخدامی+ کتاب نمونه آزمونهای برگزار شده استخدامی آموزش و پرورش با پاسخ های تشریحی هست. لینک زیر باز کنید:
   https://www.tahsilatetakmili.com/product/بسته-جامع-استخدامی-آموزگار-ابتدایی/

دیدگاه خود را بنویسید

ارسال رایگان سفارشات 100هزار تومان به بالا رد کردن