برای استفاده از نرم افزار تحصیلات تکمیلی می‌بایست کلیه فایل‌هایی را که پس از خرید در لیست دانلود در اختیار شما قرار داده شده است را دانلود و نصب کنید. ترتیب و توالی دانلود و نصب فایل‌ها مهم نمی‌باشد ولی جهت اجرای صحیح نرم‌افزار، نصب تمامی آنها الزامی می باشد.

نصب فایل‌ها بسیار ساده و آسان می‌باشد و احتیاج به تخصص خاصی ندارد همچنین فایل‌ها در تمامی ویندوزهای زیر قابل نصب و استفاده می‌باشند.

  • تمامی نسخه های ۳۲ و ۶۴ بیتی Windows XP سرویس پک ۳ یا بالاتر: در صورتیکه ویندوز XP دارید میبایست حتما شامل سرویس پک ۳ باشد.
  • تمامی نسخه‌های ۳۲ و ۶۴ بیتی Windows 7
  • تمامی نسخه‌های ۳۲ و ۶۴ بیتی ویندوزهای Windows 8 , 8.1
  • تمامی نسخه‌های ۳۲ و ۶۴ بیتی Windows 10

پس از نصب کلیه فایل‌ها، آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ و منوی استارت ویندوز ایجاد خواهد گردید که برای اجرای نرم‌افزار می‌توانید از آن استفاده نمایید.

برای اولین مرتبه‌ای که نرم‌افزار را اجرا می‌کنید نیاز به ورود شماره سریال دارید. با توجه به اینکه شماره سریال منحصربفرد می‌باشد و فقط بر روی کامپیوتر کاربر قابل استفاده می‌باشد، بنابراین از فرم زیر درخواست صدور شماره سریال را برای ما ارسال نمایید. طی یک (۱) الی سه (۳) ساعت، شماره سریال برای شما صادر و از طریق ایمیل و پیامک برای شما ارسال خواهد شد.

در صورت داشتن هرگونه سوالی از هرکدام از روشهای زیر که مایل هستید می‌توانید با ما در ارتباط باشید:

  1. شماره پشتیبانی تلگرام سایت ۰۹۳۷۰۱۶۳۶۶۰ می‌باشد. لطفا ابتدا این شماره را در گوشی خود ذخیره نمایید و سپس از طریق تلگرام پیام خود را به ما ارسال و سوال یا مشکلات خود را مطرح نمایید. پس از بررسی همکاران ما، پاسخ را در تلگرام خود دریافت خواهید نمود. لطفا از ارسال SMS به این شماره خودداری نمایید چون پاسخ داده نمی‌شود.
  2. سوالات یا درخواست‌های پشتیبانی خود را به ایمیل support.aen@gmail.com ارسال نمایید و پس از بررسی همکاران ما، پاسخ را در ایمیل خود دریافت نمایید.
  3. از طریق شماره تماس‌های سایت با ما در ارتباط تلفنی باشید. پاسخگویی به تماس‌های تلفنی فقط در ساعات ۹ الی ۱۶ شنبه تا چهارشنبه (به غیر از روزهای تعطیل رسمی) مقدور می‌باشد. در روزهای تعطیل و یا ساعات غیر ادارای یکی از روشهای بالا را جهت ارتباط با ما در نظر بگیرید.

فرم درخواست صدور شماره سریال

[contact-form-7 id=”15405″ title=”serial-number-request”]