سوالات کارشناسی ارشد مشاوره

تحصیلات تکمیلی » مطالب سایت » مجموعه روانشناسی » سوالات کارشناسی ارشد مشاوره

سوالات کارشناسی ارشد مشاوره

اهمیت تهیه و مطالعه سوالات کارشناسی ارشد مشاوره بر هیچ یکی از دانشجویان و داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد رشته مشاوره پوشیده نیست.

به خوبی میدانید که خواندن نمونه سوالات و آزمون های سال های گذشته در قبولی کنکور بسیار تاثیرگذار است.

به چند دلیل خواندن سوالات کارشناسی ارشد مشاوره اهمیت دارد:

  • شما را با انواع سوالات آشنا می کند، این سوالات بر اساس آخرین تغییرات در منابع طراحی می شوند.
  • سوالات پر تکرار را به خوبی یاد میگیرید.
  • انواع روش های تست زنی را فرا میگیرید.
  • با جو آزمون آشنا تر و مانوس تر می شوید.
  • می توانید برای مدیریت زمان خود در جلسه آزمون تمرین کنید و …

همانطور که می دانید برخی از دانشجویان و داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد رشته مشاوره از سایر رشته ها در آزمون کارشناسی ارشد مشاوره شرکت می کنند. بنابراین لازم است تا برای تمام داوطلبان با هر سطح آمادگی منابعی معرفی شود که بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد. ما در اینجا توسط تیم متخصص سایت تحصیلات تکمیلی به معرفی منابع و کتبی می پردازیم که مطابق با نیاز تمام داوطلبان و بر اساس استانداردهای لازم باشد.

منابعی که ما در این صفحه معرفی می کنیم، از چند جهت مورد تایید بسیاری از داوطلبان و مشاوران تحصیلی بوده است. 

این منایع شامل سوالات ارشد مشاوره می باشد که در آزمون های گذشته آمده است. پاسخ کاملا تشریحی تمامی سوالات به همراه ذکر منبع باعث می شود تا داوطلبان بدون درگیر شدن با انواع کتب مرجع و بدون اینکه نیاز به تهیه و خرید تمام آنها باشد، بتوانند مباحث را یاد بگیرند و دوره کنند. در کنار آزمون های طبقه بندی شده رشته مشاوره، سوالات تالیفی و شبیه سازی شده نیز در این منابع گنجانده شده است که بر اساس آخرین تغییرات منابع و دروس می باشد. به علاوه در میان سوالات کارشناسی ارشد مشاوره، تمام نکته های درسی و روش های تست زنی بیان شده است.

 به خصوص که اخیرا آزمون کارشناسی ارشد مشاوره از دو دفترچه به یک دفترچه کاهش یافته است. بنابراین با تهیه و مطالعه سوالات و آزمون های ادوار گذشته می توانید در آزمون سال آینده با آمادگی بیشتری حاضر شوید.

دیدگاه خود را بنویسید

ارسال رایگان سفارشات 100هزار تومان به بالا رد کردن