فرهنگسرای گلستان درنظر دارد در راستای تشویق شهروندان به  فرهنگ کتابخوانی و اشاعه سبک زندگی اسلامی ایرانی با محوریت آموزه های علوی همزمان با عید سعید غدیر خم مسابقه کتابخوانی شمیم ولایت را برگزار کند.
به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا، مسابقه کتابخوانی «شمیم ولایت » از سوی کتابخانه گلستان برگزار می‌شود و علاقه‌مندان با خواندن کتاب ” جرعه ای از غدیر ” می‌توانند در این مسابقه شرکت کنند.

گفتنی است علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقه از 11 تا 31 شهریور ماه فرصت دارند به مطالعه کتاب « جرعه ای از غدیر» نوشته محمد رحمتی شهررضا که از سوی نشر جوانان موفق منتشر شده بپردازند و به پرسش‌های مربوطه پاسخ دهند.

مسابقه کتبی «شمیم ولایت» به منظور گرامیداشت عید سعید غدیر خم و با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی ، معرفی بیشتر واقعه غدیر ولایت به قشر جوان و آشنایی با سیره عملی معصومین برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقه تا 31 شهریورماه فرصت دارند ، برای دریافت کاربرگ‌های مسابقه به یکی از مراکز فرهنگی هنری و کتابخانه های منطقه 8 مراجعه نمایند و پاسخنامه‌های خود را به نشانی نارمک ، میدان هلال احمر، خیابان گلستان، جنب بوستان فدک، کتابخانه گلستان تحویل و یا به آدرس پست الکترونیکی ketabkhaneh.golestan@yahoo.com ارسال کنند.و یا با تلفن ضروروی 77827730 تماس بگیرند .

منبع: مسابقه کتابخوانی «شمیم ولایت» در فرهنگسرای گلستان – خبرگزاری تسنیم – Tasnim