بسته آموزشی آزمون وکالت 99 سایت تحصیلات تکمیلی شامل 20 جلد کتاب می باشد.

در بسته آموزشی وکالت ۹۹ برای هر درس و ماده امتحانی آزمون وکالت، یک کتاب درس‌نامه و یک کتاب تست قرار داده شده است، که نیار داوطلبان را بطور کامل مرتفع می‌نماید. کتاب‌های درس‌نامه هر درس، شامل شرح جامع قانون بهمراه نکات مهم و کلیدی می‌باشند و کتاب‌های تست شامل سوالات کاملا طبقه‌بندی شده بر اساس موضوع با پاسخ‌های کاملا تشریحی و تحلیلی می‌باشند.

کتاب‌های موجود در بسته آموزشی وکالت سایت تحصیلات تکمیلی جزء معتبرترین کتاب‌های حقوقی می‌باشند و مؤلفین بنام و مطرح آنها و همچنین تعدد چاپ کتاب‌ها گواه این موضوع است. این کتاب‌ها جزء پرفروش‌ترین کتاب‌های حقوقی در بازار و همچنین پرفروش‌ترین کتاب‌های سایت نیز هستند.

تمامی کتاب‌ها با جدیدترین قوانین حقوقی و اصلاحات و الحاقات به روز رسانی هستند و تا آخرین آزمون برگزار شده، یعنی آزمون وکالت 98 را مورد بررسی و پوشش قرار داده‌اند.

کتاب‌های موجود در پکیج آزمون وکالت تحصیلات تکمیلی، بسیار ارزشمند هستند و می‌توانید از آن‌ها برای شرکت در هر آزمون حقوقی و یا به عنوان یک منبع درسی و آموزشی بسیار مطمئن در هر زمانی بهره ببرید. بنابراین با خیال راحت اقدام به تهیه و خرید این پکیج ارزشمند نمایید.

همچنین برای رفاه حال متقاضیان، در حال حاضر خرید بسته آموزشی وکالت 99 سایت تحصیلات تکمیلی با 10درصد تخفیف ویژه به همراه ارسال رایگان پستی به تمام نقاط ایران فراهم شده است.