بهترین کتاب زبان عمومی دکتری

تحصیلات تکمیلی » مطالب سایت » عمومی » بهترین کتاب زبان عمومی دکتری

بهترین کتاب زبان عمومی دکتری

کتاب جامع زبان عمومی دکتری اثر دکتر خیرآبادی علاوه بر این که از نظر زمان انتشار، تیراژ و نوبت چاپ در مقام نخست کتابهای زبان عمومی دکتری قرار می‌گیرد، به لحاظ کیفی نیز دارای ویژگی‌های متمایزی است که آن را به معتبرترین منبع درس زبان عمومی دکتری تبدیل می‌کند:

کتاب زبان عمومی دکتر خیرآبادی سالانه چندین نوبت تجدید چاپ می‌گردد و بر حسب نظرات و بازخوردهای مخاطبان، مطالب مورد نیاز به آن اضافه شده و اصلاحات ضروری بر روی آن اعمال می‌گردد. همین موضوع سبب می‌شود که مطالب کتاب در ضمن حفظ اعتبار علمی، تازگی خود را حفظ کنند و حداقل لغزش‌های علمی و ویراستاری را داشته باشند.

مؤلف این کتاب (دکتر رضا خیرآبادی)، تجربه سال‌ها تدریس خود را به همان شکل که در کلاس‌های حضوری تدریس می‌نماید، بدون کم و کاست در اختیار خوانندگان کتاب قرار داده است و هیچ مطلبی را به کلاس‌های حضوری وا نگذاشته است. در ضمن مؤلف این کتاب در رشته تخصصی زبان انگلیسی تحصیل نموده و از رشته‌های غیرمرتبط با زبان به این حوزه نیامده است. دکتر رضا خیزآبادی، تاکنون ده‌ها کتاب آموزشی در مقطع دکتری تألیف نموده است که همگی آثاز موفق و پرمخاطب بوده‌اند.

این کتاب حالت جامع داشته و هر بخش آزمون زبان دکتری را به صورت کامل و یکجا در اختیار خوانندگان قرار می‌دهد و از این نظر، این کتاب منبع کامل و جامعی برای تمامی داوطلبان دکتری است.

توسط | 1396-11-5 17:56:45 +03:30 آذر 17ام, 1396|دسته‌ها: عمومی|برچسب‌ها: |یک دیدگاه

یک دیدگاه

  1. علی 1397-03-04 at 22:26 پاسخ

    سلام لطفا یک قسمت از کتاب را بزارید تا ما ببینیم ممنون

دیدگاه خود را بنویسید

تحصیلات تکمیلی

تلفن: 02166960621

تماس: 9 الی 16 شنبه تا چهارشنبه

آی دی تلگرام: tahsilatetakmili_admin@

کانال تلگرام: https://t.me/tahsilatetakmili

ایمیل: support.aen@gmail.com

سایت: http://www.tahsilatetakmili.com

ارسال رایگان سفارشات 80هزار تومان به بالا رد کردن