مجموعه مدیریت

قابل توجه علاقه مندان به کنکور مدیریت مالی

قابل توجه علاقه مندان به کنکور مدیریت مالی

 

علاقه مندان به شرکت در آزمون ارشد مدیریت مالی اگر دوست دارید تا در زمانی کوتاه به این هدف مهم دست یابید ما به شما استفاده از پکیج آموزشی فوق را پیشنهاد می کنیم. این مجموعه در واقع شامل تمامی منابع کارشناسی ارشد مدیریت مالی بوده و در واقع کار شما را برای رسیدن به منابع مطالعاتی راحت تر از قبل نموده است. شما در این مجموعه ارزشمند می توانید سوالات ۱۸ سال گذشته که از تاریخ ۱۳۷۵ تا ۱۳۹۲ می باشد را بیابید و همراه با این مجموعه عظیم سوالات پاسخ های کلیدی انها را نیز دریافت  کنید.

در این مجموعه ارزشمند بیش از ۲۵۰۰ تست از دروس مختلفی همچون مدیریت مالی و اقتصاد خرد و کلان و زبان عمومی و تخصصی و ریاضی و آمار را خواهید یافت که قطعا می توانند شما را رد رسیدن به مرز آمادگی کمک کنند.در بخش دیگر این مجموعه ارزشمند شما می توانید سایر دانشگاه هایی که به جذب دانشجو در این مقطع می پردازند را ملاحضه کرده و با انها بیشتر از قبل آشنا شوید همچنین در این بخش تعداد ظرفیت هر دانشگاه را نیز برایتان اورده ایم.

برای رسیدن به بالاترین سطح یادگیری برای شما در این مجموعه آزمون های استانداردی در نظر گرفته ایم که می تواند بسیار موثر و مفید باشد.شما در این آزمون ها طبق استاندارد واقعی شرکت خواهید کرد و در پایان برایتان کارنامه نیز صادر خواهد شد و دقیقا مشخص می گردد که از هر درس چند درصد تست زده اید و با این روش می توانید در طول استفاده از این پکیج آموزشی میزان پیشرفت و یا پسرفت خود را مشاهده نمایید.

سوالات آزمون ها و منابع کارشناسی ارشد مدیریت مالی

مجموعه منابع کارشناسی ارشد مدیریت مالی فوق یکی از کامل ترین و بی نظیر ترین مجموعه هایی است که در این زمینه تهیه و تدارک دیده شده است و با قیمتی فوق العاده مناسب می توانید انرا درب  منزل دریافت نمایید. اگر علاقه مند به تهیه این مجموعه آموزشی می باشید کافیبست تا بروی دکمه خرید پستی کلیک کرده و سفارش خود را از طریق سایت ثبت نمایید.

این مجموعه ارزشمند در قالب یک نرم افزار ارائه شده است و براحتی انرا می توانید بروی کامپیورت خود نصب و استفاده نمایید.

چگونه در کنکور ارشد MBA قبول شویم؟

چگونه در کنکور ارشد MBA قبول شویم؟

 

مجموعه ای که ملاحضه می فرمایید یکی از کامل ترین مجموعه های آموزشی در زمینه منابع کارشناسی ارشد mba می باشد و علاقه مندان به این رشته که می خواهند در مقطع ارشد امسال در کنکور شرکت نمایند می توانند با استفاده از این مجموعه ارزشمند در زمانی کوتاه به درجه بالایی از سطح آمادگی دست یابند.

در این مجموعه شما سوالات آزمون های ادوار گذشته که شامل ۱۷ سال قبل می باشد را خواهید دید.مجموعه سوالات همراه با جواب های صحیح در اختیار شما قرار داده می شوند و این بهترین فرصت است تا خود را امتحان نمایید و میزان /امادگی خود را بسنجید.این مجموعه ارزشمند  بیش از ۱۴۰۰ تست برای دروسی همچون زبان تخصصی MBA و استعداد و امدگی تحصیلی ویژه رشته مدیریت و همچنین دروسی همچون ریاضیات عمومی ۱ و ۲ برای شما علاقه نندان در نظر گرفته تا بتوانید با مطالعه انها به بالاترین سطح آمادگی دست یابید.

سوالات و منابع آزمون های کارشناسی ارشد مدیریت MBA

در کنار منابع کارشناسی ارشد mba که برای شما در نظر گرفته شده است در بخشی دیگر به معرفی دانشگاه ها و میزان ظرفیت پذیرش آنها می پردازیم تا بتوانید با اطلاعات بالا در این زمینه دست به انتخاب  بزنید. همچنین در یک بخش به صورت کامل به معرفی این رشته وتمام گرایشات مربوط به آن خواهیم پرداخت.

به جرات می توان گفت که مجموعه فوق یکی از کامل ترین منابع کارشناسی ارشد mba در سطح کشور است و شما با تهیه این مجموعه ان هم به پایین ترین قیمت ممکن می توانید هم در وقت و هم در هزینه های خود صرفه جویی نمایید.به منظور بالا بردن سطح  دانش شما و اینکه بتوانید در روز کنکور به خوبی از عهده تست ها بر آیید در این مجموعه قسمتی رابرای برگزاری آزمون استاندارد در نظر گرفته شده است که در ان تمام استاندارد های یک کنکور واقعی در نظر گرفته شده است و از این بابت شما می توانید با چندین مرتبه شرکت در این آزمون ها به بالاترین سطح آمادگی دست یابید.

در پایان هر آزمون شما می توانید کارنامه خود را با مشخص شدن تعداد  تست های صحیحی که از هر درس زده اید و ضرایب آن ملاحضه نمایید.همچنین در این مجموعه ارزشمند یک قسمت را برای تایین میزان پیشرفت و یا پسرفت درسی در نظر گرفته ایم که به صورت نمودار میله ای  وضعیت شما را در دوره هیا مختلف که در آزمون های در نظر گرفته شده شرکت کرده اید مشخص می کند.

این مجموعه ارزشمند را می توانید با کمترین قیمت ممکن همین الان در هر کجای کشور که باشید خرید نمایید و در عرض چند روز آنرا درب منزل دریافت کنید.شک نکنید اگر هدفتان قبولی در کنکور امسال است  مجموعه منابع کارشناسی ارشد mba می تواند کمک فراوانی در رسیدن به این هدف نماید

قابل توجه شرکت کنندگان کنکور ارشد مدیریت اجرایی

کامل ترین بسته آموزشی مخصوص شرکت کنندگان ارشد مدیریت اجرایی

 

اگر به فکر قبولی در رشته مدیریت اجرایی در مقطع کارشناسی ارشد می باشید و احساس می کنید فرصت لازم جهت مطالعه تمامی دروس این رشته را ندارید پیشنهاد می کنیم از کامل ترین پکیج طراحی شده در این زمینه استفاده نمایید.این بسته آموزشی منبع عظیمی از منابع کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی را دارا می باشد که با مطالعه ان می توانید تا در صد بالایی به درجه آمادگی رسیده و امیدوار باشید که در کنکور امسال موفق خواهید شد.

بسته اموزشی فوق دارای سوالات مدیریت اجرایی از سال ۱۳۷۵ تا سال ۱۳۹۱ بوده و همراه با این بانک عظیم سوالات برای شما جواب های صحیح و کلیدی آنها نیز تدارک دیده شده است.در بخش بعدی این بسته آموزشی شما بیش از ۲۷۰۰ تست در مورد دروسی همچون زبان عمومی و تخصصی و همچنین استعداد وآمادگی تحصیلی و زبان فارسی و نظریه هیا عمومی مدیریت  خواهید  داشت که می تواند در بالا بردن سطح امادگی شما بسیار موثر باشد.

سوالات و منابع آزمون های کنکور کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی

این اولین بسته اموزشی در سطح کشور است که به صورت متمرکز منابع کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی را دسته بندی کرده و به صورت یکجا در اختیار علاقه مندان به ان می گذارد.تا قبل از این شما اگر می خواستید به دنبال منابع این رشته باشید می بایست اولا هزینه های زیادی را می پرداختید و در ضمن زمان زیادی را باید صرف می کردید تا هر کدام از موارید که در این بسته قرار داده ایم را به صورت جدا جدا تهیه نمایید.

در این بسته آموزشی شما با آخرین منابع درسی و مطالعاتی کارشناسی ارشد مدیریت آشنا خواهید شد.همچنین در یک بخش به صورت کامل به معرفی این رشته پرداخته وتمام گرایش های انرا نیز معرفی خواهد کرد.شما علاقه مندان شاید بخواهید بدانید امسال کدام دانشگاه ها با چه تعداد نفراتی در این مقطع دانشجو می پذیرد.جواب سوال شما در اپکیج آموزشی است چرا که در یک بخش هم به معرفی داشنگاه ها و تعداد نفرات جذبی امسال خواهیم پرداخت.

در یک بخش دیگر از مجموعه منابع کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی, برای شما  آزمون های استانداردی در نظر گرفته ایم که دارای زمان بندی کاملا استاندارد منطبق با سازمان سنجش است و شما را می تواند به درجه بالاتری از /امادگی برساند.پس از هر آزمون شما می توانید کارنامه خود را دریافت نمایید و میزان درصدهای هر درس را به تفکیک ملاحضه کنید.شک نکنیدبا در اختیار داشتن این بسته آموزشی می توانید در زمان بسیار صرفه جویی کرده و از فرصت باقیمانده نهایت استفاده را ببرید و در ضمن به دلیل متمرکز بودن این مجموعه شما به صورت هدفمند می توانید قدم به قدم رو به جلو حرکت کرده و به صورت پیوسته مطالب مورد نیاز را یاد بگیرید.

شما برای تهیه مجموعه منابع کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی کاری آسان در پیش دارید کافیست تا بروی دکمه خرید پستی کنار محصول کلیک کرده و سفارش خود را به صورت آنلاین از طریق سات ثبت نمایید و بعد از اینکه محصول را دریافت کردید وجه کالا را به مامور  پست بپردازید.

منابع کارشناسی ارشد مالیه عمومی و بودجه

منابع کارشناسی ارشد مالیه عمومی و بودجه (منابع مرجع مطالعاتی) جهت آمادگی آزمون کارشناسی ارشد مدیریت دولتی به شرح زیر می باشند:

 1. حسن رنگریز و غلامحسین خورشیدی / مالیه عمومی و تنظیم خط و مشی مالی دولت / تهران: موسسه مطالعات و پژوهشهای بازرگانی / ۱۳۸۴
 2. مهندس ابوطالب و مهدی تقوی / مالیه عمومی / تهران: انتشارات کتابخانه فروردین / ۱۳۸۵
 3. احمد توکلی / مالیه عمومی / تهران: انتشارات سمت / ۱۳۸۴
 4. مصطفی لطفی جلال آبادی / خلاصه مباحث کارشناسی ارشد مالیه عمومی و بودجه / تهران: انتشارات پردازش / ۱۳۹۰
 5. عباس صدقی / جزوه چاپ نشده مالیه عمومی و بودجه / تهران: دانشکده مدیریت / ۱۳۸۰
 6. علیرضا فرزیب / بودجه ریزی دولتی در ایران / تهران: مرکز آموزش مدیریت دولتی / ۱۳۸۲
 7. اسفندیار فرج وند / فراگرد تنظیم تا کنترل بودجه . تبریز: انتشارات فروزش / ۱۳۸۴
 8. حسن رنگریز، جواد فرشباف ماهریان، حسن حیدری / دولت و بودجه ریزی نوین دولتی / تهران: انتشارات شکوه اندیشه / ۱۳۸۴
 9. محمد مقیمی / جزوه چاپ نشده بودجه ریزی دولتی / قم: دانشکده مدیریت / ۱۳۸۲
 10. غلامرضا عزیزی / فراگرد تنظیم و کنترل بودجه دولتی / تهران: انتشارات شهرآشوب

قابل توجه کاربران:

 1. لطفا نظرات، پیشنهادات، انتقادات و سوالات خود را نسبت به معرفی منابع کارشناسی ارشد مالیه عمومی و بودجه در پایین صفحه و در بخش “ارسال نظر” بیان نمایید.
 2. در صورتی که از منبع خاصی استفاده نموده اید که نتیجه خوب و مثبتی برای شما در پی داشته است لطفا با معرفی آن در بخش نظرات این صفحه، نسبت به معرفی آن به سایر کاربران اقدام نمایید.
 3. پیشنهادات و انتقادات شما کاربر گرامی می تواند لیست منابع معرفی شده بالا را همواره شامل مهمترین و بروزترین منابع کارشناسی ارشد مالیه عمومی و بودجه نماید تا سایر کاربران سایت بتوانند از آن استفاده مفید نمایند.
منابع کارشناسی ارشد اقتصاد خرد

منابع کارشناسی ارشد اقتصاد خرد (منابع مرجع دانشگاهی و مطالعاتی) جهت آمادگی آزمون کارشناسی ارشد به شرح زیر می باشند:

 1. اقتصاد خرد و کلان «مجموعه مقالات» / ترجمه دکتر احمد جعفری صمیمی و دکتر غلامعلی فرجادی / انتشارات دانشگاه مازندران، بابلسر / پاییز ۱۳۷۸ (چاپ اول)
 2. تئوری اقتصاد خرد (تقرب ریاضی) / جیمز. م.هندرسن و ریچارد. آ. کوانت / ترجمه مرتضی قره باغیان و جمشید پژویان / انتشارات خدمات فرهنگی رسا، تهران / ۱۳۸۱ (چاپ چهارم)
 3. تئوری و مسائل اقتصاد خرد / دومینیک سالواتوره / ترجمه حسن سبحانی / نشر نی، تهران / ۱۳۸۱ (چاپ بیست و سوم)
 4. اقتصاد (جلد اول) / پل ساموئلسن-ویلیام نوردهاوس / ترجمه حسین پیرنیا / انتشارات آدنا، تهران / ۱۳۸۱ (چاپ اول)
 5. خلاصه مباحث کارشناسی ارشد اقتصاد خرد / پریسا شاه نظری شاهرضایی / انتشارات پردازش، تهران / ۱۳۹۰
 6. اقتصاد خرد (درس و کنکور) / پریسا شاه نظری شاهرضایی و مهران علایی / انتشارات گسترش علوم پایه، تهران / ۱۳۸۳ (چاپ اول)
 7. اقتصاد خرد (۲۰۰۰ سوال چهار گزینه ای) / دکتر محسن نظری / نشر نگاه دانش، تهران / پاییز ۱۳۸۲ (چاپ دهم)
 8. مسائل اقتصاد خرد (جلد مقدماتی) / دکتر طهماسب محتشم دولتی / انتشارات شهرآب، تهران / ۱۳۷۳ (چاپ اول)
 9. اقتصاد خرد / حسن غضنفری و بهرام سحابی / انتشارات سنجش، تهران / ۱۳۸۱ (چاپ اول)
 10. نظریه اقتصاد خرد (جلد اول و. دوم) / فرگوسن، ترجمه محمود روزبهان / مرکز نشر دانشگاهی تهران / ۱۳۷۹ (چاپ ششم)
 11. رویکردی جدید به اقتصاد خرد میانه / هال واریان / ترجمه سید جواد پورمقیم / نشر نی، تهران / ۱۳۸۰
 12. سیستم قیمت ها و تخصیص منابع تولیدی / ریچارد-اچ-لفت ویچ / ترجمه میرنظام سجادی / انتشارات دانشگاه علامه طباطبایی، تهران / ۱۳۸۱ (چاپ نهم)
 13. اقتصاد خرد / دکتر طهماسب محتشم دولتشاهی / نشر پشوتن، تهران / ۱۳۶۹ (چاپ دوم)
 14. اقتصاد / دکتر منتظر ظهور / انتشارات دانشگاه تهران / ۱۳۶۹ (چاپ دوم)
 15. مبانی علم اقتصاد (اقتصاد خرد-اقتصاد کلان) / دکتر طهماسب محتشم دولتشاهی / انتشارات خجسته، تهران / پاییز ۱۳۸۰ (چاپ پانزدهم)
 16. اقتصاد خرد / دکتر باقر قدیری اصل / مرکز نشر سپهر، تهران / ۱۳۶۹ (چاپ دهم)
 17. تحلیل اقتصادی-نظریه و کاربرد (اقتصاد خرد) / چارلز موریس و اون فیلیپس / ترجمه دکتر اکبر کمیجانی / انتشارات دانشگاه تهران / ۱۳۷۷

قابل توجه کاربران:

 1. لطفا نظرات، پیشنهادات، انتقادات و سوالات خود را نسبت به معرفی منابع کارشناسی ارشد اقتصاد خرد در پایین صفحه و در بخش “ارسال نظر” بیان نمایید.
 2. در صورتی که از منبع خاصی استفاده نموده اید که نتیجه خوب و مثبتی برای شما در پی داشته است لطفا با معرفی آن در بخش نظرات این صفحه، نسبت به معرفی آن به سایر کاربران اقدام نمایید.
 3. پیشنهادات و انتقادات شما کاربر گرامی می تواند لیست منابع معرفی شده بالا را همواره شامل مهمترین و بروزترین منابع کارشناسی ارشد اقتصاد خرد نماید تا سایر کاربران سایت بتوانند از آن استفاده مفید نمایند.
منابع کارشناسی ارشد بازاریابی

مهمترین منابع کارشناسی ارشد بازاریابی (منابع مرجع دانشگاهی و مطالعاتی) جهت آمادگی آزمون کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی به شرح زیر می باشند:

 1. کاتلر، فیلیپ؛ ترجمه فروزنده، بهمن؛ مدیریت بازاریابی؛ اصفهان؛ نشر آموخته؛ ۱۳۸۲
 2. روستا، احمد؛ ونوس، داور و ابراهیمی، عبدالحمید؛ مدیریت بازاریابی؛ تهران؛ انتشارات سمت؛ ۱۳۸۶
 3. محمدیان، محمد؛ مدیریت تبلیغات؛ تهران؛ انتشارات حروفیه؛ ۱۳۸۸
 4. ونوس، داور؛ مدیریت بازاریابی؛ تهران؛ انتشارات نگاه دانش؛ ۱۳۸۶
 5. قمی اویلی، عاطفه؛ خلاصه مباحث ارشد مدیریت بازاریابی؛ تهران؛ انتشارات پوران پژوهش؛ ۱۳۹۴
 6. ونوس، داور، پرچ، مهرداد و شمس، راحیل؛ بازاریابی؛ تهران؛ انتشارات اسرار دانش؛ ۱۳۸۶
 7. افلاکی، شاهرخ؛ بازاریابی؛ تهران؛ انتشارات کیومرث؛ ۱۳۸۴
 8. مناجاتی، مهدی؛ مدیریت بازاریابی؛ تهران؛ انتشارات زمزمه نور؛ ۱۳۸۹

قابل توجه کاربران:

 1. لطفا نظرات، پیشنهادات، انتقادات و سوالات خود را نسبت به معرفی منابع کارشناسی ارشد بازاریابی در پایین صفحه و در بخش “ارسال نظر” بیان نمایید.
 2. در صورتی که از منبع خاصی استفاده نموده اید که نتیجه خوب و مثبتی برای شما در پی داشته است لطفا با معرفی آن در بخش نظرات این صفحه، نسبت به معرفی آن به سایر کاربران اقدام نمایید.
 3. پیشنهادات و انتقادات شما کاربر گرامی می تواند لیست منابع معرفی شده بالا را همواره شامل مهمترین و بروزترین منابع کارشناسی ارشد بازاریابی نماید تا سایر کاربران سایت بتوانند از آن استفاده مفید نمایند.
منابع کارشناسی ارشد تئوریهای مدیریت

منابع کارشناسی ارشد تئوریهای مدیریت (منابع مرجع دانشگاهی و مطالعاتی) جهت آمادگی آزمون کارشناسی ارشد مدیریت به شرح زیر می باشند:

 1. افجه ای، سید علی اکبر. (۱۳۸۰). مبانی فلسفی و تئوریهای رهبری و رفتار سازمانی. تهران: انتشارات سمت
 2. الوانی، سید مهدی. (۱۳۸۲). مدیریت عمومی. تهران، نشر نی
 3. رضائیان، علی. (۱۳۸۰). تجزیه و تحلیل و طراحی سیستم. تهران، انتشارات سمت
 4. سوالات کارشناسی ارشد تئوریهای مدیریت نشر پردازش
 5. رضائیان، علی. (۱۳۸۱). مبانی مدیریت رفتار سازمانی. تهران، انتشارات سمت
 6. رضاویان، علی (۱۳۸۱). مبانی سازمان و مدیریت. تهران، انتشارات سمت
 7. سعادت، اسفندیار. (۱۳۸۰). مدیریت منابع انسانی. انتشارات سمت
 8. هرسی، پاول.، و بلانچارد، کنت (۱۳۸۱). مدیریت رفتار سازمانی: کاربرد منابع انسانی. مترجم: علی علاقمند. تهران: موسسه انتشارات امیرکبی

قابل توجه کاربران:

 1. لطفا نظرات، پیشنهادات، انتقادات و سوالات خود را نسبت به معرفی منابع کارشناسی ارشد تئوریهای مدیریت در پایین صفحه و در بخش “ارسال نظر” بیان نمایید.
 2. در صورتی که از منبع خاصی استفاده نموده اید که نتیجه خوب و مثبتی برای شما در پی داشته است لطفا با معرفی آن در بخش نظرات این صفحه، نسبت به معرفی آن به سایر کاربران اقدام نمایید.
 3. پیشنهادات و انتقادات شما کاربر گرامی می تواند لیست منابع معرفی شده بالا را همواره شامل مهمترین و بروزترین منابع کارشناسی ارشد تئوریهای مدیریت نماید تا سایر کاربران سایت بتوانند از آن استفاده مفید نمایند.